Замовити дзвінок

Система iConn від Gardner Denver - моніторинг вашого компресора в реальному часі

Проактивное розуміння в реальному часі, що забезпечує безперебійну роботу машини і її ефективну продуктивність.

IConn не тільки зробить вас на крок попереду, пророкуючи потенційні проблеми, перш ніж вони відбудуться, зберігши дорогоцінний час і витрати, але проста у використанні і встановленні система, також покаже вам, як оптимізувати виробництво і підвищити енергоефективність.


Платформа iConn спроектована відповідно до вимог і рівнем обслуговування:

• iConn Assessment призначений для установок початкового рівня і надає детальний огляд продуктивності компресорної системи, допомагаючи операторам переглядати і аналізувати ключові операційні дані в Інтернеті і робити дії для усунення будь-яких можливих проблем.
• У iConn Protect передбачені засоби прогнозування технічного обслуговування, які повідомляють клієнта про будь-які очікувані помилки машини і дозволяють планувати послуги в розширеному стані, щоб виправити будь-які проблеми до того, як вони приведуть до простою обладнання.

• iConn Manage пропонує всебічне уявлення про продуктивність компресора, а також сервісну функцію 24/7 від технічної команди Gardner Denver, яка надає розширену аналітику, віддалений моніторинг та аудити ефективності.

iConn доступний в стандартній комплектації на всіх нових комп'ютерах CompAir і може бути доукомплектуваний на існуючих компресорних установках. Система також може встановлюватися на осушувачі, фільтра, генератори азоту і т.д. а також на компресорні установки інших виробників, забезпечуючи єдиний цифровий досвід управління всією системою стисненого повітря.

Переваги активного моніторингу і розуміння в реальному часі

• Моніторинг в реальному часі, аварійні сигнали і попередження для зниження ризику простою
• Браузерна система для моніторингу віддалених сайтів
• Постійне обслуговування в міру необхідності, оптимізація витрат і забезпечення більш тривалого терміну служби машини
• Оптимальна продуктивність з параметрами машинного параметра і з плином часу
• Включено для оптимізації використання енергії та виробництва
• Моніторинг віддаленого моніторингу та ефективності Gardner Denver як варіант обслуговування

iConn - це гнучка платформа, що дозволяє використовувати розширені аналітики даних і алгоритми розпізнавання образів, використовуючи інноваційні рішення Gardner Denver.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок