Замовити дзвінок

Неперевершена продуктивність нової серії компресорів Gardner Denver

Компанія Компрессорс Інтернешнл представила нову серію високоефективних компресорів Gardner Denver - ESM / VS 160-290 для виробництва чистого стисненого повітря. Вони є ідеальним рішенням для максимального підвищення продуктивності.

Якість Gardner Denver відповідає стандартам, а функціональність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища є джерелом підвищення продуктивності і рентабельності.

Гвинтові компресори серії ESM / VS 160-290, компанія Gardner Denver розробила спеціально для задоволення вимог, що мають особливе значення для найважливіших технологічних процесів в промисловості, які пов'язані з необхідністю безперервної цілодобової експлуатації, а також підвищеної безвідмовності обладнання.

Гвинтові блоки Gardner Denver були створені для тривалої роботи. Конструкція блоків робить їх роботу надійною, спрощує технічне обслуговування, забезпечуючи мінімальний час простоїв.

Для зниження енерговитрат, використовується високопродуктивний елемент стиснення, який має невелику швидкість обертання. Високий рівень якості та надійності компресора гарантується інноваційною конструкцією ущільнення вала, що регулює масляний клапан і вбудований масляний фільтр, завдяки чому вдалося скоротити число зовнішніх шлангів.

Фахівці компанії Gardner Denver розробили ефективну комбінацію двигуна, приводу і блоку, завдяки чому була знижена питома потужність компресора. Як результат для клієнта - економія споживаної енергії.

Серія ESM / VS 160-290 обладнана контролером з сенсорним екраном GD Pilot TS. Це простий і зрозумілий пристрій, де всі функції зібрані в п'яти основних меню, і інтуїтивно зрозумілі. Система відстежує основні експлуатаційні параметри, і, є важливим інструментом для зниження експлуатаційних витрат.

Висока точність контролю в компресорах зі змінною швидкістю дозволяє домогтися більш щільного діапазону тиску і зменшення середнього робочого тиску, за рахунок чого знижується споживання електроенергії.

Оптимізувати енергоспоживання можна завдяки використанню системи рекуперації. Тепло, вироблене при стисненні повітря, передбачає витрати як в ході самого процесу, так і в ході його видалення в процесі охолодження вентиляторів. Замість того, щоб просто відвести тепло, його можна використовувати в системах опалення і для нагріву води, а також в процесах на інших технологічних ділянках

Компанія Gardner Denver надає 5-річну розширену гарантію на компресори за програмою Protect 5.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок