Замовити дзвінок

Компанія Компрессорс Інтернешнл здійснила поставку модульної азотної станції в аеропорт Дашогуз

Спеціально для цього проекту фахівцями компанії Компрессорс Інтернешнл була спроектована і розроблена модульна азотна станція на базі обладнання Gardner Denver.

Аеропорт Дашогуз є одним з найстаріших аеропортів Туркменії. З 2013 року з аеропортом працює українська компанія, яка зводила вежу управління повітряним рухом, будувала магістральні і сполучні доріжки, а також перони для літаків, пасажирські і вантажні термінали, злітно-посадочні смуги аеропорту.

Компанія Компрессорс Інтернешнл була обрана для етапу модернізації системи зберігання палива. Втрати палива були пов'язані з високими випарами при зберіганні в резервуарних парках.

Метою проекту модернізації було зниження втрат палива при зберіганні.


Рішення компанії Компрессорс Інтернешнл є найбільш сучасними, надійними і компактними. Безліч успішно реалізованих проектів дає можливість рекомендувати подібні рішення іншим клієнтам.

Призначення модульної азотної станції - це подача інертного газу для азотного дихання резервуарів з авіаційним бензином, що істотно скорочує втрату палива.

Модульна азотна станція, поставлена ​​в аеропорт Дашогуз, оснащена гвинтовим повітряним компресором ESM 45, адсорбційним осушувачем серії GDX (точка роси -40 ° С) і генератором азоту GDN-2 80 Р. Станція оснащена автоматичною системою вентиляції з електричними приводами, контролем якості чистоти азоту . Все обладнання відповідає сучасним нормам якості, надійності та енергоефективності.

Гвинтовий повітряний компресор ESM 45 - надійний, універсальний і економічний компресор, що відповідає вимогам найсуворіших промислових стандартів якості. У його розробці застосовувалися новітні технології, інновації та інженерні розробки.

Перевагою гвинтового повітряного компресора є те, що він спеціально призначений для безперервної цілодобової експлуатації при повній відсутності простоїв увідповідності до вимог важливих процесів.

Модульна станція - це власне комплексне рішення компанії Компрессорс Інтернешнл, засноване на 15-річному досвіді компанії. Дане рішення є унікальним, тому що поєднує всі собі все необхідне обладнання, вже протестоване на базі компанії. Модульна станція має всі необхідні комунікації, що скорочує введення в експлуатацію з мінімальними операціями.


Безліч успішно реалізованих проектів модульних станцій добре зарекомендувало себе на промислових підприємствах України.

Модульна станція не вимагає капітальних будівель і може бути переміщена в будь-яке зручне місце.

В модульнії станції використовується устаткування і компоненти провідних світових виробників.

Модульні компресорні станції - це рішення, що дозволяє підняти на новий рівень автоматизацію і стандарти постачання технологічних потреб підприємств стисненим повітрям.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок