Замовити дзвінок

Компанія Компрессорс Інтернешнл задає нові стандарти медичного обладнання

Компанія Компрессорс Інтернешнл поставила компресорне обладнання в обласну дитячу поліклініку Дніпра

Президент України Петро Порошенко урочисто відкрив нову обласну дитячу поліклініку в місті Дніпрі. Поліклініка оснащена всім необхідним обладнанням для прийому дітей, а також відділення для реанімації новонароджених. Відділення оснащене першої в Україні незалежно. системою живлення - трьома джерелами електрики.


Нове обладнання відповідає європейським стандартам і тенденціям, які були нещодавно впроваджені в країнах Європи, а тепер успішно застосовуються і в українських медичних установах.

Компанія Компрессорс Інтернешнл спільно зі своїми партнерами - провідними компаніями в області компресорного устаткування, поставили комплекс медичного обладнання для забезпечення поліклініки медичними газами найвищої якості.

Компанія Компрессорс Інтернешнл поставила в поліклініку комплект обладнання, в складі вакуумних і компресорних станцій. Все обладнання, що поставляється компанією Компрессорс Інтерненшл, має сертифікати якості і відповідає суворим європейським вимогам.

Саме тому Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня вибрала компанію Компрессорс Інтерненшл для поставки обладнання.

У неонатальний блок з консультативно-діагностичної полікілінікою було поставлено вакуумну станцію MVL 50.3, виробництва компанії Elmo Rietschle, Німеччина, а також компресори DMD 75CR, виробництва компанії Ekomak і систему підготовки повітря для дихання, модель ALG 080S, виробництва Donaldson Filtration GmbH, Німеччина.

Метою проекту було забезпечення вироблення лікувальних газів для медичної установи, а саме повітря для дихання і вакууму.

Медична вакуумна станція Elmo Rietschle відповідає європейським стандартам і забезпечує триразове резервування джерела вакууму. Станція обладнана сучасним русифікованим контролером і оснащена бактеріальними фільтрами підтримують необхідну чистоту вакууму.

Компресорна станція Ekomak складається з компресорів серії DMD які нагнітають повітря в систему підготовки повітря придатного для дихання.

Компанія Donaldson Filtration Gmbh - світовий лідер в системах підготовки повітря.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок