Замовити дзвінок

Компанія Компрессорс Інтернешнл представляє нові серії обладнання Inmatec

Серія IMT PN OnTouch була розроблена щоб виробляти надчистий азот безпосередньо на місці. Ця серія має всі переваги повністю інтегрованої установки для виробництва азоту. Виробничий процес захищений безперервним вимірюванням і моніторингом всіх робочих параметрів. Всі дані отримані за допомогою моніторингу реєструються і відображаються на сенсорній панелі управління. До того ж, в подальшому вони можуть використовуватися для обробки в віддаленому доступі.

Контроль і дистанційне керування обладнанням серії IMT PN OnTouch може здійснюватися за допомогою персонального комп'ютера з будь-якої точки землі.

Серія IMT PN OnTouch має ряд переваг, ефективність яких гарантує мінімізацію витрат вже з перших хвилин використання.

Компанія Inmatec розробила азотні генератори на основі технології PAN (Power As Needed - продуктивність в залежності від потреб), які є найбільш енергоефективними генераторами для власного виробництва азоту. Інноваційна методика PAN дозволяє використовувати потенціал технології PSA найбільш оптимально. В результаті, це дозволяє гарантувати високу якість азоту, а також високий ступінь ефективності при циклічному споживанні азоту, що в свою чергу знижує витрату стисненого повітря. Як і серія IMT PN OnTouch, моделі серії PAN оснащені багатомовними сенсорною панеллю керування.

Устаткування серії IMT PN OnGo - це економічно вигідні моделі, які використовуються для забезпечення азотом onsite. Дана серія проста в управлінні і надзвичайно надійна. Базова комплектація генераторів азоту серії IMT PN OnGo має аналізує вимірювальне обладнання, яке дозволяє легко зчитувати з екрана вироблене кількість азоту.

Серія генераторів азоту IMT NKat задає рівень чистоти азоту до 99, 9999% з коефіцієнтом вмісту повітря від 2,9. Система IMT NKat поєднує в собі вже добре зарекомендовану технологію PAN, а також переваги водневого каталізатора для подальшої оптимізації споживання електроенергії. Азот, отриманий за допомогою генератора з технологією PAN, в незначній кількості збагачується воднем. У каталізаторі водень вступає в реакцію із залишковим киснем в складі азоту. Така методика, розроблена компанією INMATEC, дає можливість виробляти азот використовуючи більш компактні повітряні компресори.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок