Замовити дзвінок

Компанія Компрессорс Інтернешнл задає нові стандарти для металургії

В рамках ремонту доменної печі 4 на меткомбінаті «Азовсталь» компанія Компрессорс Інтернешнл реалізувала конструктивне рішення задає нові стандарти для металургійної галузі.

Компанія Компрессорс Інтернешнл пропонує комплексні рішення в області стисненого повітря, сучасне компресорне обладнання, його постачання і обслуговування.

На МК «Азовсталь» було поставлено три відцентрових компресора Samsung Techwin серії SA2000 потужністю 267 кВт, тиск нагнітання - 7 бар. А також в поставку входили три адсорбційних осушувача Donaldson Filtration Deutschland серії Ultradryer HRG 3500. Компанія Donaldson Filtration Deutschland розробляє, проектує і виробляє комплексні рішення, що відповідають вимогам кожного замовника. Це гарантує високонадійну і одночасно ефективну роботу. Все обладнання відповідає стандарту якості ISO 9001, що гарантує надійність і безпеку.

Реалізація проекту включала в себе такі етапи як технічне завдання, проектування, поставку обладнання, шеф-монтаж і налагодження, в тому числі налагодження системи HMI, а так само введення в експлуатацію.

В якості основних вузлів по виробництву стисненого повітря були використані компресори Samsung Techwin модель SA2000. Унікальність даного рішення полягає в тому, що відцентрові компресори призначені для важких умов експлуатації. Застосування компресорів з повітряним охолодженн є на сьогоднішній день унікальним рішенням. На моделі SA2000 була застосована система плавного пуску, що допомагає збільшити ресурс, дозволяє запускати і зупиняти компресор без шкоди для його загального ресурсу.

На МК «Азовсталь» була застосована система підготовки стисненого повітря, що дозволяє підготувати повітря найвищої якості. Це було реалізовано за допомогою осушувачів з гарячою регенерацією. Особливість цих осушувачів в тому, що вони є найбільш енергоефективним обладнанням, яке забезпечує відсутність втрат стисненого повітря. У порівнянні зі старим обладнанням, втрати повітря становили 30%.

Комплекс обладнання на МК «Азовсталь» може забезпечити надійність подачі стисненого повітря на вузли доменних печей, що дозволяє експлуатувати основне обладнання без зупинок. У разі зупинки одного вузла, є резервний, який вводиться в експлуатацію автоматично, що дозволяє забезпечити безперебійну подачу стисненого повітря в доменну піч.

Компресорна станція, поставлена ​​компанією Компрессорс Інтерненшл, має 100% автоматичне керування технологічним процесом, і дозволяє забезпечити автоматичний запуск резервного компресора без участі оперативного персоналу. Дана система автоматичного управління буларозроблена, спроектована, і протестована компанією Samsung Techwin. Всі комунікації та управління відбуваються без участі людини в автоматичному режимі.

Для забезпечення енергоефективності, обладнання оснащене системами м'якого старту електродвигуна, що в свою чергу зменшує електроспоживання. Зменшення витрат на обслуговування було досягнуто завдяки відсутності підведення охолодження. Економічна експлуатація системи була досягнута за рахунок низьких втрат енергії.

Відцентрові компресори Samsung Techwin оснащені великим кольоровим сенсорним дисплеєм, на якому відображаються всі дані про роботу компресора.

Компресор має нову концептуальну систему автоматичного управління, яка забезпечує моніторинг і безпосереднє регулювання параметрів системи. Також система автоматично заміряє температуру і тиск нагнітання, рівень вібрації, і отримує дані необхідні їй для роботи. У разі виникнення проблем, які можуть призвести до перевантаження системи, вона сповіщає про це, і вживає заходів щодо їх усунення.

Для глибокого осушення стисненого повітря на підприємстві МК «Азовсталь» були застосовані адсорбційні осушувачі з гарячою регенерацією Donaldson Filtration Deutschland, серії Ultradryer HRG 3500, які значно зменшують або повністю виключають втрати стисненого повітря на регенерацію. Осушувачі Donaldson Filtration Deutschland високоефективні і працюють в діапазоні від 375 до 13 600 м3 / год, і виробляють повітря високої якості і необхідної точки роси.

Переваги даного обладнання в високих показниках продуктивності і екологічних факторів. Компресори прості в обслуговуванні, і оснащені сучасною системою управління компресорною з можливістю віддаленого моніторингу та експлуатації.

Як результат - безперебійна робота компресорної станції 24/7.

Подібні станції найближчим часом будуть застосовані на всіх меткомбінатах. Компресори, що поставляються компанією Компрессорс Інтернешнл чудово сумісні з іншим обладнанням, і легко підключаються в уже існуючу систему управління. Дана можливість роботи з іншим обладнанням забезпечується завдяки системі управління на базі веб-інтерфейсу.

Використання системи захисту від короткочасних перебоїв електропостачання підвищує стабільністьність роботи системи, завдяки чому був знижений ризик відключення компресора під час таких перебоїв.

Всі роботи з проектування компресорної станції були проведені фахівцями компанії Компрессорс Інтернешнл. Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи були виконані сервісної службою компанії. Ми пропонуємо монтаж, пуск-наладку компресорного устаткування, гарантійне і пост-гарантійне обслуговування, капітальний ремонт гвинтового блоку, проектування систем рекуперації, а також систем моніторингу.


Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок