Замовити дзвінок

Нові моделі генераторів азоту від Donaldson

Компанія Компрессорс Інтернешнл представляє новинку від бренду Donaldson - генератори азоту Nitropac.

Генератор азоту Nitropac від Donaldson призначений для різних застосувань, де чистота азоту повинна бути від 95% до 99,9995%. Чистота азоту при швидкостях потоку коливається від 40 л / хв до 2,025 л / хв.

Високоефективні фільтри попереднього і подальшого очищення, що включені в комплект генератора, і забезпечують максимальну ефективність процесу поділу повітря і високу чистоту потоку азоту.

Конструкція генератора може бути розширена модулями, так як весь діапазон заснований на однаковому розмірі модуля адсорбера. Продуктивність може бути збільшена за рахунок додавання більшої кількості модулів адсорбера.

Генератори азоту Nitropac N01x - N06x мають безліч застосувань, серед яких:

• Лазерне різання - Допоміжний газ для процесу різання - Очищення шляху лазерного променя / Процес лазерного зварювання.
• Будівництво об'єктів для відпочинку - Процеси пайки - Пасивна атмосфера для процесів складання. Упаковка і зберігання компонентів.
• Лиття під тиском за допомогою газу - Використовується в процесах ливарного для протидії наслідкам усадки матеріалу - Краще управління розмірами, кращу якість поверхні.
• Харчова промисловість та напої - Промивання й осушення пляшок перед процесом наповнення - Пакування в модифікованому газовому середовищі (MAP) - інертна атмосфера для збільшення терміну придатності.

Генератори азоту застосовуються в таких областях промисловості як харчова промисловість, машинобудування, металургія, медицина, електроніка, лиття, виробництво компакт-дисків, збірка друкованих плат і робота в лабораторіях.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок